fbpx
Biznes

Zrównoważony występ komediowy – impro ze szwedzką odpowiedzialnością [WSTĘP WOLNY]

Alarmujące raporty nt. wyczerpywania pokładów abstrakcyjnego poczucia humoru, malejącego dystansu do siebie samych i rzeczywistości, a także kurczących się zasobów komizmu skłaniają do refleksji: Cóż po nas zostanie dla przyszłych pokoleń? Biorąc za przykład szwedzkie marki IKEA oraz Volvo, Klub Komediowy zamierza odpowiedzialnie podejść do tematu, za priorytet przyjmując ideę zrównoważonego korzystania z komedii.

 

W przestrzeni zaaranżowanej przez Centrum IKEA dla Firm zagramy Wieczór krótkich gier, spektakl mający odgórne założenia, z którymi komicy z Klubu Komediowego będą musieli sobie poradzić na żywo, na oczach publiczności.

 

W trosce o przyszłe pokolenia z rozwagą i umiarem będziemy czerpać z rezerwuarów puent i rezerw niekonwencjonalnych skojarzeń. Weźmiemy od widzów tylko tyle słów inspiracji, ile jest konieczne, a pomysły, których nie wykorzystamy, zostaną odpowiednio zutylizowane w pojemniku niepamięci. Certyfikowani improwizatorzy, których zobaczymy tego dnia na scenie, zostali poddani szeregowi testów na błyskotliwość i refleks. Wszystko po to, aby odbiorcy spektaklu (konsumenci komedii) otrzymali dawkę humoru w pełni zaspokajającą oczekiwania i adekwatną do ceny biletu i formy spektaklu. Bawimy – odpowiedzialnie.

 

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

SCENA W CENTRUM IKEA DLA FIRM: ul. Marszałkowska 89, Warszawa