fbpx
Biznes

Zostańmy przyjaciółmi, czyli najgorsze zerwania ever | EDYCJA SPECJALNA

Idzie lato: letni flirt na nadwiślańskich bulwarach, festiwalowy podryw na OFF-ie lub Open’erze, zauroczenie na szlaku w kolejce na Giewont… Piękna wizja – gdyby nie to, że jesteś w związku. Może czas już sobie podziękować za wspólne przezimowanie okresu jesienno-zimowego? Rozmienić zaimek „my” na „ja” i „ty”, i przekonać się, czy mimo wszystko, jesteście w stanie pozostać przyjaciółmi?

„To nie ty, to ja”, „Może w innych okolicznościach…”, „Zasługujesz na kogoś lepszego…”. Zerwania przez SMS, gołębia pocztowego, na kolacji u jego mamy, czy na dwie minuty przed waszym ślubem. To wszystko i znacznie więcej podczas edycji specjalnej spektaklu o najbardziej niestosownych, cringe’owych albo zabawnych rozstaniach. Tego wiczoru będizemy też mieć gości specjalnych: króla/królową zerwań, który/-a rzuca zawodowo, i z pewnością udzieli nam kilku rad; a także osobę, która ustanowiła nowy rekord Guinnessa w byciu porzuconą!

Bilety: 55 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.