fbpx
Biznes

Zagraj to jeszcze raz: Najlepsze sceny w historii kina | EDYCJA OSKAROWA

Najzabawniejsze stop-klatki z filmów nominowanych do tegorocznych Oskarów – jako punkt wyjściowy dla spektaklu improwizowanego!  Zainspirujemy się m.in. „Duchami Inisherin”, „Top Gunem” i „Avatarem” (no i „IO” – co polski akcent, to polski akcent!).

Będzie to wyzwanie dla komików, którzy będą musieli rozpocząć scenę, przyjąwszy pozycje fizyczne z ujęcia wyświetlanego na ekranie. Improwizatorzy zagrają bez przygotowanego scenariusza, rozpisanych postaci czy ustalonego miejsca akcji. Wszystko, co wydarzy się tego wieczoru na scenie, będzie wymyślane na bieżąco, dlatego może być równie zaskakujące dla widzów, jak i dla samych aktorów. I bliższe lub dalsze fabule, atmosferze i kunsztowi genialnych dzieł kinematografii…

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.