fbpx
Biznes

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Katarzyna Szymielewicz

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Zobaczymy zdjęcia nowoczesnych przedmiotów i ktoś nam o nich opowie, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Biznesu w wydaniu komediowym.

Podsumowując:

CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

GDZIE: W Klubie Komediowym. W miejscu, gdzie gdy w trakcie wyświetlania filmu trzeba chwilowo zasłonić obiektyw projektora, używa się do tego pocztówki; gdzie wciąż niezdrowo ekscytujemy się memami; gdzie zaledwie jeden na dziesięciu pracowników wie, gdzie trzymamy zapasowe żarówki…

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

Gość specjalny: KATARZYNA SZYMIELEWICZ – prawniczka specjalizująca się problematyce praw człowieka i nowych technologii. Współzałożycielka i prezeska Fundacji Panoptykon. Wiceprzewodnicząca European Digital Rights. Od 2005 do 2009 r. związana z międzynarodową kancelarią prawną Clifford Chance. Od 2011 do 2016 r. członkini rad społecznych przy Ministrze ds. Cyfryzacji. Od 2015 r. stypendystka Ashoki – międzynarodowej sieci przedsiębiorców społecznych. W 2014 r. znalazła się na liście NewEurope 100, w 2015 r. trafiła do Top Ten kobiet polskiego sektora teleinformatycznego. W 2019 roku została nominowana do Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Wyniki poznamy kilka dni po dacie przedstawienia.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: