fbpx
Biznes

„(Wyjątkowo) drogi Święty Mikołaju…” – mikołajkowy spektakl dla dzieci

niedziela, 04.12
12:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Tego roku zapowiada się wyjątkowo drogi Święty Mikołaj (droższy tak o 17,9%, o czym zapewne już wiedzą rodzice). Dlatego, aby staruszek niczego nie pomylił i na przykład nie zostawił pod choinką mniej, niż zażyczyły sobie wasze pociechy w liście do Mikołaja, zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na mikołajkowy spektakl improwizowany!

Inspiracje od najmłodszych widzów posłużą komikom i komiczkom z Klubu Komediowego do zagrania serii improwizowanych, zabawnych scen. W ten sposób wspólnie przypomnimy Gwiazdorkowi z Laponii (a więc i zgromadzonym na widowni rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom), że czekają tu na niego wyjątkowo grzeczne dzieci. 🙂

Wydarzenie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich opiekunów.

Bilety: 35 zł – dorosły / 30 zł – dziecko
Bilety grupowe: dla grupy (dorosłych lub dzieci) większej niż 10 osób mamy zniżkę 25 zł za pojedynczy bilet. Jeśli wybieracie się do nas grupą i chcecie skorzystać ze zniżki, napisz na adres agata@komediowy.pl

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.