fbpx
Biznes

„(Wyjątkowo) drogi Święty Mikołaju…” – mikołajkowy spektakl dla dzieci z Grzegorzem Kasdepke

Tego roku zapowiada się wyjątkowo drogi Święty Mikołaj (o czym zapewne przekonają się bardziej rodzice niż dzieci). Dlatego, aby staruszek niczego nie pomylił i na przykład nie zostawił pod choinką mniej, niż zażyczyły sobie wasze pociechy w liście do Mikołaja, zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na mikołajkowy spektakl z gościnnym udziałem Grzegorza Kasdepke! Nasz gość zdradził nam, że już zdarzało mu się być rzecznikiem Świętego Mikołaja – otrzymał nawet w tej sprawie maile od swoich młodych czytelników. 🙂 Podczas naszego spektaklu przywoła jedną z takich wiadomości, a także przeczyta fragment ze swojej książki i przytoczy anegdotkę ze spotkania autorskiego – a wszystko to posłuży komikom z Klubu Komediowego do zagrania serii improwizowanych scen, zainspirowanych dodatkowo przez widzów. W ten sposób wspólnie przypomnimy Gwiazdorkowi z Laponii (a więc i zgromadzonym na widowni rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom), że czekają tu na niego wyjątkowo grzeczne dzieci. 🙂

Grzegorz Kasdepke – autor bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży, publicysta. Zdobywca nie tylko nagród, lecz i prestiżowych tytułów (np. Ambasadora Polszczyzny) oraz honorowych odznaczeń, których honorowo nie odbiera (np. Gloria Artis, które musiałby przyjąć z rąk ministra Piotra Glińskiego). Kawaler Orderu Uśmiechu – choć żonaty. Jego „Detektyw Pozytywka” został w tym roku wybrany przez Fundację ABC „Cała Polska czyta dzieciom” książką dwudziestolecia!

| fot. Maciej Zienkiewicz

Wydarzenie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich opiekunów.

Bilety: 35 zł – dorosły / 30 zł – dziecko
Bilety grupowe: dla grupy (dorosłych lub dzieci) większej niż 10 osób mamy zniżkę 25 zł za pojedynczy bilet. Jeśli wybieracie się do nas grupą i chcecie skorzystać ze zniżki, napisz na adres agata@komediowy.pl

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.