fbpx
Biznes

WYCIECZKI OSOBISTE feat. PAULA I KAROL

PAULA I KAROL, czyli Paula Bialska i Karol Strzemieczny gośćmi Klubu Komediowego! Pionierzy polskiej sceny indie folkowej zagrają kilka piosenek, które będą inspiracją spektaklu improwizowanego.

 

Paula i Karol pojawili się na polskim rynku muzycznym osiem lat temu i szybko zyskali popularność dzięki takim przebojom jak m.in. „Calling”, „Whole Again” czy „Good Night Warsaw”. Ich najnowszy album jest zdecydowanie bardziej elektroniczny, taneczny i eklektyczny niż poprzednie. Dawali koncerty w ogródkach, na chodnikach i dużych salach koncertowych, uwodząc publiczność radosną żywiołowością i entuzjazmem. A już w listopadzie, w przerwie w trasie promującej płytę „Our Town”, ponownie będą gościć w piwnicy przy Placu Zbawiciela i zainspirują nas kilkoma piosenkami. Do piosenek Pauli i Karola zagrają improwizatorzy z klubowego składu Wycieczki osobiste.

 

Wycieczki osobiste to cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnych form i narzędzi artystycznych. Zaproszeni goście przygotowują inspiracje, z którymi na scenie mierzą się improwizatorzy. Zapraszamy na bardzo osobistą podróż, pełną intelektualnych kuksańców, artystycznych docinków i żartobliwych przytyków!

 

Bilety: 30/20 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić: