fbpx
Biznes

Wycieczki osobiste feat. Kobas Laksa

Wycieczki osobiste to oryginalny format Klubu Komediowego, do którego inspirację przynoszą różnorodni artyści. To niepowtarzalne połączenie tworzy osobistą podróż, pełną intelektualnych kuksańców i żartobliwych przytyków. Gościem najbliższego spektaklu będzie Kobas Laksa, który zainspiruje aktorów do zagrania spektaklu improwizowanego, tj. wymyślanego i granego a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci.

 

Kobas Laksa – artysta sztuk wizualnych, fotograf. Twórca krótkich filmów fabularnych i eksperymentalnych, m.in. „Scen z użycia”, nagrodzonych na festiwalu OFF Cinema w Poznaniu. Swoją pozycję we współczesnym niezależnym kinie polskim ugruntował m.in. filmem „Pojechałem z mamą na pielgrzymkę”, będącym zapisem podróży z matką do Lichenia. Autor fotokolaży, m.in. głośnego cyklu „Projekt miejski Warszawa” czy „The Afterlife of Buildings” (projekt był zaprezentowany na 11. Międzynarodowym Biennale Architektury w Wenecji). W swych działaniach używa także performansu, instalacji i filmu. Nominowany do nagrody Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM 2017 w kategorii „Innowacja” za teledysk do utworu Jazz Bandu Młynarski-Masecki pt. „Abduł Bey”.

 

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

 

☞ Bilety: 30/20 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

| źródło fotografii: culture.pl