fbpx
Biznes

Wycieczki osobiste feat. Andrzej Stasiuk

Oryginalny format impro, do którego inspirację przynoszą różnorodni artyści. To niepowtarzalne połączenie tworzy osobistą podróż, pełną intelektualnych kuksańców i żartobliwych przytyków.

 

Gościem i inspiratorem najbliższego spektaklu będzie Andrzej Stasiuk.

 

Andrzej Stasiuk urodził się w 1960 roku w Warszawie. Mieszka w Beskidzie Niskim. Prozaik i eseista. Autor  Murów Hebronu”, Opowieści galicyjskich”, Dziewięciu”, Jadąc do Babadag”, Taksimu”, Grochowa”, Wschodu”, Kucając”, Osiołkiem” i kilku innych książek. Najbliższe spotkanie odbędzie się wokół wydanych niedawno Kronik beskidzkich i światowych”:

 

Mania jak zwykle trzyma się trochę z boku. Zapewne z racji subtelnej mądrości oraz doświadczenia. Jest najstarsza i widziała kawał świata. Przyjechała tutaj aż spod Tylicza. Podchodzi i patrzy wyczekująco.
– Przepraszam – mówię – zapomniałem.
– Coraz częściej zapominasz – odbekuje półgębkiem.
– Wiem – odpowiadam. – Chyba się starzeję.
Coś tam podskubuje od niechcenia i udaje trochę obrażoną. No tak. Nie wziąłem suchego chleba. A bez chrupiących skórek nie ma przecież rozmowy. Nie ma nawet co zaczynać. Odwraca się i udaje, że odchodzi.”

 

Andrzej Stasiuk,  Kroniki beskidzkie i światowe”

Więcej o autorze:
https://czarne.com.pl/katalog/autorzy/andrzej-stasiuk

 

 

Wycieczki osobiste to oryginalny format Klubu Komediowego składający się na cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnorodnych form artystycznych. Artyści zaproszeni do współtworzenia spektakli przygotowują materiały i historie, które zainspirują aktorów z Klubu Komediowego do zagrania spektaklu improwizowanego, tj. wymyślanego i granego a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci.

 

Dotychczas gościliśmy m.in. Łukasza Orbitowskiego, Marka Bieńczyka, Pablopavo, Zygmunta Miłoszewskiego, Rafała Bryndala, Piotra Fiedlera, a także Bisza i Radeksa, Paulę i Karola, Kobasa Laksę, Joannę Kulig oraz aktorów Teatru 21 wraz z jego założycielką Justyną Sobczyk.

 

Bilety: 30/20 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić: