fbpx
Biznes

WYCIECZKI OSOBISTE FEAT. MICHAŁ JOŃCA: WYSTAWA PLAKATÓW NA ŚCIANIE

Wycieczki osobiste to cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnych form i narzędzi artystycznych. Zaproszeni goście przygotowują inspiracje, z którymi na scenie mierzą się improwizatorzy.

 

Tym razem naszym gościem będzie Michał Jońca.

 

Z wykształcenia architekt, w praktyce ilustrator, plakacista, grafik, scenograf, artysta. W jego dorobku znajdują się obiekty wzornicze, grafika, scenografia i instalacje artystyczne. Michał Jońca rysował i projektował między innymi dla barStudio, Muzeum Woli. Laboratorium miasta, Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” oraz dla Klubu Komediowego. Jest autorem plakatów i scenografii do spektakli Fabularny przewodnik po mieliźnie trzeciego aktu, Fabularny przewodnik po nieruchomości wolnostojącej, Hotel Asteroid. Space opera w trzech scenach, a także identyfikacji wizualnej dla projektów Musical improwizowany oraz Nawijak.

 

24 września zaprezentuje w Klubie Komediowym wybór plakatów, które zostały stworzone na potrzeby wybranych wydarzeń kulturalnych.

 

☞ Bilety: 30/20 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)