fbpx
Biznes

Wychodząc z dwudzionka, czyli Komediowy ratuje BLUE MONDAY

Zgubiona kurtka na melanżu, bajer na barze, brunche, nocne markety, działki, spacery, spanie do 10 – to wszystko za nami. Już zwykły poniedziałek wyrzuca nas co tydzień z buduaru dwudzionka wprost do rynsztoka tak zwanych dni pracujących (pracujących na co? bo nie na emeryturę). A co dopiero tzw. niebieski poniedziałek?! Przed nami nie tylko pięć dłuuuugich dni wypełnionych pracą, studiami, obowiązkami domowymi i smętnym zerkaniem za okno, ale jeszcze ten najbardziej depresyjny dzień w roku, Blue Monday…

Dobra! Basta! Zimowy splin stop! Zaczynamy poniedziałek tak, jakby to był piątek! My gramy spektakl impro – a wy dajecie inspiracje, popijając piwko, drinka, czy co tam jeszcze znajdziecie na barze. I w ten sposób jesteśmy o jeden dzień bliżej do weekendowych uciech!

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują junior managerom i stażystom (zwłaszcza tym na bezpłatnym stażu)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.