fbpx
Biznes

Wszyscy komicy, których znam, są chorzy psychicznie – impro do książki Krystiana Nowaka

Co tu kryć: nie jesteśmy do końca normalni. Spędzamy pół dnia i niemal całe noce w piwnicy przy placu Zbawiciela, gramy spektakle wymyślane na żywo, a po wszystkim spijamy ze sceny boski nektar: uwagę publiczności. Mamy przy tym spore podejrzenie, że i nasi widzowie nie są do końca przy zmysłach. I za to ich kochamy.

 

Zapraszamy na spektakl inspirowany niedawno wydaną książką Krystiana Nowaka pt. „Wszyscy ludzie, których znam, są chorzy psychicznie”.  Wszystko, co zobaczycie tego wieczoru w naszym wykonaniu, będzie improwizowane, tj. wymyślane i grane na żywo, bez uprzedniego przygotowania scenariusza czy postaci. Zapowiedział się nawet sam autor. Proszę spodziewać się możliwie wiele, jak na środowy wieczór.

 

Krystian Nowak – autor, który lubi bacznie przyglądać się społeczeństwu. Z jego fascynacji kontrowersyjnymi zjawiskami społecznymi powstał fanpage „Zdelegalizować coaching” i „Rozwój osobisty”, a stworzony przez niego wspólnie z rysownikiem Adamem Walasem komiks „Patriota Mariusz” trafnie obnaża i wyśmiewa pułapki nacjonalizmu. Lubi się śmiać, czasem przez łzy i zaciśnięte zęby.

 

Bilety: 30/20 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić:

 

fot. kreska_ / Agata Krajewska