fbpx
Biznes

Wielka rewia urodzinowa: Klub Komediowy ma 9 lat!

Klub Komediowy ma 9 lat! Czyli o 8 więcej, niż ktokolwiek nam dawał! Sami sobie tyle nie dawaliśmy! No bo kto by pomyślał, że tyle wytrwamy… W związku z tym pragniemy wyprawić wielkie, wspaniałe, widowiskowe i wyborne przyjęcie urodzinowe, którego główną atrakcją będziemy MY! Na scenie! Nie oszukujmy się, w powszechnym przekonaniu Klub to „śmieszne takie, no stand-upy, kabarety…” (ewentualnie „jakiś wykład”). Ale Klub to coś znacznie więcej albo przeciwnie: zdecydowanie mniej. Dlatego z tej okazji przygotowaliśmy dla widzów to, co jest naszą piwniczną esencją: urodzinowe piosenki, skecze, scenki i wierszyki okolicznościowe, a i segmencik impro pojawi się na deser! 

Nie trzeba przynosić prezentów, można zostawić pieniądze na barze. Powiedzcie znajomym, których lubicie, i kupujcie bilety! 

Bilety: 80 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.