fbpx
Biznes

Wielka rewia urodzinowa: Klub Komediowy ma 8 lat!

Klub Komediowy ma 8 lat! Czyli o 7 więcej, niż ktokolwiek nam dawał! Sami sobie tyle nie dawaliśmy! No bo kto by pomyślał, że tyle wytrwamy… Tym bardziej nas cieszy, że osiągnęliśmy tę ósemkę, która – zmieniwszy pozycję z wertykalnej na horyzontalną (tzw. pozycja na zawianą ósemkę) – zamienia się w znak nieskończoności. To całkiem dobra wróżba! W związku z tym pragniemy wyprawić wielkie, wspaniałe, widowiskowe i wyborne przyjęcie urodzinowe, którego główną atrakcją będziemy MY! Na scenie! Nie oszukujmy się, w powszechnym przekonaniu Klub to „śmieszne takie, no stand-upy, kabarety…” (ewentualnie „jakiś wykład”). Ale Klub to coś znacznie więcej albo przeciwnie: zdecydowanie mniej. Dlatego z tej okazji przygotowaliśmy dla widzów to, co jest naszą piwniczną esencją: urodzinowe piosenki, skecze, scenki i wierszyki, okolicznościowego welcome drinka (bąbelki z owocami – brzoskwinia z ananasem), a i segmencik impro pojawi się na deser! 

Nie trzeba przynosić prezentów, można zostawić pieniądze na barze. Powiedzcie znajomym, których lubicie, i kupujcie bilety! 

Bilety: 130 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.