fbpx
Biznes

Warsaw Burlesque Night – Dark Carnivale

czwartek, 28.10
20:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

Mroczne, seksowne i zaskakujące! Takie będzie halloweenowe wydanie burleskowego wieczoru w Klubie Rakieta! Zapraszamy Was po raz kolejny na Warsaw Burlesque Night – wieczór z burleską, boyleską i szczyptą dragu!

Halloween to czas, w którym możemy spełniać swoje najmroczniejsze pragnienie, a jednym z nich na pewno jest spędzenie wieczoru z gwiazdami polskiej sceny performatywnej klasycznej i neoburleski.

Wystąpią:
Gąsiu – drag performer, najlepiej czujący się na szpilkach, mówca Tedex, tego wieczoru przemówi do Was swoją cielesnością! 👠
Bunny de Lish – grzech w kształcie klepsydry, pokaże Wam, na czym polega neoburleskowy szyk!🎠
Silver Insta Daddy – sexy boyleskowy tatuś, sprawi, że jękniecie jak Oliwka Brazil „Oh Daddy” 🥸
Pin Up Candy – królowa klasycznej burleski, tym razem przeniesie Was do krainy trupich czaszek i egzotycznej ekstazy!☠️

Bilety: 50 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.