fbpx
Biznes

Walentynkowy wieczór krótkich gier... wstępnych

Wieczór krótkich gier to nie lada wyzwanie dla improwizatorów z Klubu Komediowego. Ich zadaniem będzie zrealizowanie na scenie odgórnych założeń poszczególnych gier. Tym razem czeka ich wiele wyzwań muzycznych, gdyż na pianinie będzie im towarzyszyć Maja Lenar. A do tego: jutro Walentynki! Tematyka scen i piosenek będzie więc miłosna, atmosfera wibrująca od podekscytowania, a grający na scenie – zalotni i flirtujący.

 

I tak na przykład występujący improwizatorzy będą musieli ułożyć barowy love song na zadany przez publiczność temat („Irish drinking song”), zaimprowizować serię hitów amantach wszechczasów, zasugerowanych przez widzów, każdy w innym stylu muzycznym: ballada rockowa, hip-hop czy pieśń operowa („Greatest Hits”), albo a vista – na znak prowadzącego – płynnie kontynuować scenę zerwania, śpiewając („Show-Stopping Number”). Gratka dla fanów „Metra” czy „Kotów”: na scenie może pojawić się także Trzygłowa Gwiazda Broadwayu! Nasza diwa zaśpiewa największy przebój nigdy nienapisanej alternatywnej wersji „Grease”, której tytuł podrzuci nam publiczność – a troje improwizatorów zaprezentuje nam go, śpiewając na zmianę po jednym słowie.

 

Wszystko powstanie na żywo na oczach publiczności, z natchnienia Kupidyna, a do tego z akompaniamentem, który nieraz zaskoczy improwizatorów!

 

My zaczniemy, Reszta wieczoru już leży w Waszych rękach…

 

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy”.
– Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

☞ Bilety: 30/20 zł

 

Bilety na spektakl można kupić: