fbpx
Biznes

ODWOŁANY | Urlop na żądanie, czyli wagary dla dorosłych

20 marca: pierwszy dzień wiosny, dzień wagarowicza… Jednak to tak zwane „dorosłe życie” dalekie jest od beztroski wagarów. A szkołę zastąpiła rzeczywistość, w której główną rolę odgrywają: Twój irytujący zwierzchnik, przy każdej możliwej okazji zarzucający Ci nieumiejętne priorytetyzowanie pracy; dzieci, które kochasz, jednak jest to miłość wystawiona na wiele prób; horrendalnie wysoka, comiesięczna rata kredytu za mieszkanie, które i tak wydaje się zbyt małe i za ciemne… A gdyby tak móc wziąć jeden dzień wolnego od dorosłości?

Zapraszamy na spektakl, w którym zapytamy Was, od którego aspektu dorosłego życia wzięlibyście jeden dzień urlopu na żądanie, a my zagramy sceny inspirowane tą utopijną wizją. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

 
Spektakl odbędzie się w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława.