fbpx
Biznes

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Radek Kotarski (Polimaty)

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się, otwieramy zapisy na  wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Tym razem o ciekawostkach ze świata nauki opowie nam Radek Kotarski! Zobaczymy serię bardzo ciekawych slajdów, nasz Gość nam je wytłumaczy, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Nauk i Biznesu w wydaniu komediowym.

Radek Kotarski – popularyzator wiedzy, dziennikarz, autor książek: „Nic bardziej mylnego!” (bestseller!), w której obala najbardziej rozpowszechnione mity naukowe, „Inaczej”, w której opisuje najlepsze sposoby organizowania sobie pracy, oraz książki „Włam się do mózgu” (bestseller!!), opisującej nowoczesne metody uczenia się – sprzedanej do tej pory w liczbie prawie 200 tys. egzemplarzy. Uwielbia brać pod lupę niesamowicie ciekawe tematy i dzielić się z innymi wynikami. Twórca kanału „Polimaty” na YouTube (ponad 700 tys. subskrypcji), prowadzący i reżyser telewizyjnego programu „Podróże z historią”. Jego programy zostały odtworzone – w samym tylko Internecie – ponad 100 milionów razy.

Bilety: 35 zł

Spektakl będzie się odbywał z udziałem publiczności (z zachowaniem wymaganych obostrzeń i zasad bezpieczeństwa sanitarnego), a także będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Aby wziąć udział online wystarczy wykupić dostęp na stronie wydarzenia na Facebooku, gdzie odbędzie się transmisja. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją. Koszt udziału online to 18, 99 zł.

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.