fbpx
Biznes

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: PAWEŁ TKACZYK

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Zobaczymy zdjęcia nowoczesnych przedmiotów i ktoś nam o nich opowie, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Biznesu w wydaniu komediowym.

Podsumowując:

CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

GDZIE: W Klubie Komediowym. W miejscu, gdzie gdy w trakcie wyświetlania filmu trzeba chwilowo zasłonić obiektyw projektora, używa się do tego pocztówki; gdzie wciąż niezdrowo ekscytujemy się memami; gdzie zaledwie jeden na dziesięciu pracowników wie, gdzie trzymamy zapasowe żarówki…

Gość specjalny: PAWEŁ TKACZYK – specjalista od budowania wizerunku i opowiadania historii firm, mówca publiczny, autor bestsellerowych książek „Zakamarki marki” i „Grywalizacja” i „Narratologia”. Twórca blogu o marketingu i budowaniu marki – paweltkaczyk.com. Współpracuje z czasopismami branżowymi: „Brief”, „Marketing w praktyce”, „Sprawny marketing” i innymi.

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

fot. Krzysztof Zaleski

Bilety: 35/25 zł

Bilety na spektakl można kupić: