fbpx
Biznes

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: ARTUR KURASIŃSKI

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Zobaczymy zdjęcia nowoczesnych przedmiotów i ktoś nam o nich opowie, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy…  Polska Szkoła Biznesu w wydaniu komediowym.

 

Podsumowując:

 

CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

 

GDZIE: W Klubie Komediowym. W miejscu, gdzie gdy w trakcie wyświetlania filmu trzeba chwilowo zasłonić obiektyw projektora, używa się do tego pocztówki; gdzie wciąż niezdrowo ekscytujemy się memami; gdzie zaledwie jeden na dziesięciu pracowników wie, gdzie trzymamy zapasowe żarówki…

 

Gość specjalny:  ARTUR KURASIŃSKI. Na co dzień zajmuje się konsultingiem i pomocą przy projektach startupowych oraz prowadzi bloga, na którym pisze nie tylko o technologiach, lecz również o tematach związanych z szeroko rozumianą popkulturą. Artur Kurasiński o sobie: „Sprawca, technorealista i kaznodzieja postępu. W wolnym czasie aresztuję samochody i prowadzę całego Facebooka”.

 

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

 

 

Bilety: 30/20 zł

Bilety na spektakl można kupić: