fbpx
Biznes

Tania rewia pt. „Przelew wyjdzie w Sylwestra”

Klub Komediowy zaprasza na sylwestra na miarę naszych możliwości! Sekcja aktorsko-autorska Klubu Komediowego zaprasza na zainspirowane tegorocznymi marzeniami, absurdami i frustracją sylwestrowe variété prosto z trzewi Zbawiksa.

Zarówno w życiu osobistym, jak i na niwie zawodowej rzeczywistość roku ZOZI co dzień zakładała na nas bolesne pułapki z kłamstw i kłamstewek, które wszystkie można by streścić w najbardziej perfidnej, bo najczęściej niedotrzymywanej obietnicy: „Przelew wyjdzie w Sylwestra”. Dlatego nie będzie to „Sylwester marzeń” spod Gubałówki. A my nie będziemy tak barwni jak Maryla Rodowicz, ani tak czarujący jak Zenek Martyniuk. Ale będziemy! Przetrwaliśmy z Wami kolejny rok pandemii, rok ZOZI! Świętujmy! Mamy bąbelki na barze, paluszki w szklance* i spektakl bombonierkę, w którym – wzorem Forresta Gumpa – za każdym razem można wylosować czekoladkę innego scenicznego nonsensu! Najlepsi z najlepszych aktorów, autorów i muzyków związanych z Klubem połączą siły, aby – w formie scenek, skeczów, monologów i piosenek – podsumować mijający rok 2021. Żebyśmy trochę refleksyjnie, ale jednak głównie na wesoło weszli w kolejny rok.** A że ostatni dzień grudnia wypada w piątek, to „przelew wyjdzie w Sylwestra”!

 

* Będziemy mieć mnogość miłych napojów na barze, a z jedzenia fingerfoody w postaci paluszków i popcornu. Także tłustszą podkładkę pod alko najlepiej spożyć w domu.
** Na salę wpuszczamy już od 21.30 (można sobie kupić na spokojnie co kto lubi na barze). Wydarzenie skończy się ok. pół godziny po północy, po wspólnym odliczaniu, całuskach, uściskach i toaście za 2022! A komu chce się tańczyć, niechaj idzie do Klubu Rakieta (Nowy Świat 4a, zaledwie 15 minut spacerkiem od Klubu – ulicą Mokotowską). A tam już będzie DJ, dance floor, koktajle, a nawet jakiś welcome drink z biletem na ten spektakl! Zapraszamy!

 

Bilety: 

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.