fbpx
Biznes

URODZINOWA Tania rewia pt.: „Pięciolatka” | 5 URODZINY KLUBU KOMEDIOWEGO

Zapraszamy do wspólnego świętowania pięciolecia Klubu Komediowego przy placu Zbawiciela! Pora przyodziać się w stroje stosowne do okazji, humor adekwatny do okoliczności i zejść do naszego podziemnego wodewilu! Przed Wami specjalna edycja Taniej rewii: PIĘCIOLATKA.

 

Co dwa tygodnie sekcja aktorsko-autorska Klubu Komediowego zaprasza na zainspirowane codzienną frustracją variété ze Zbawiksa. Także tym razem pokażemy Wam trochę tego, co najlepsze, i trochę tego, czego dotąd jeszcze nikt nie próbował. Kreatywny, artystyczny wyciąg naszej 5-letniej działalności. Wystąpi: Coachka po przejściach, Litota, czyli literat na chłodno, Żona Profesorów – postaci znane publiczności z naszych spektakli dadzą komentarz do zupełnie nowych tematów. Wciąż czekamy na RSVP od: Fachfittera, który pomoże nam obniżyć aspiracje na kolejne 5 lat, Syreny Warszawskiej (ponoć wciąż nie wie, czy przyjdzie w towarzystwie Nike) oraz Wolności bazarowej wiodącej ludzi na stragany (wiadomo, przeceny w galeriach handlowych). W programie: życzenia, toasty i jubileuszowe przyśpiewki.

 

Tania rewia  to spektakl bombonierka, w którym – wzorem Forresta Gumpa – możesz za każdym razem wylosować czekoladkę innego scenicznego nonsensu! Ile bowiem razy nie obejrzycie naszej rewii, tyle razy przywita was naręcze premier i niespodzianek.

 

Zapraszamy!

 

Prowadzenie: Michał Sufin.

 

Wraz z nim za słowa, gesty i dźwięki współodpowiadają w różnym zakresie m.in: Błażej Staryszak, Przemek Nowakowski, Tomasz Wiśniewski, Rafał Bryndal, Marcin Orliński, Jacek Wasilewski, Andrzej Jakub Leśniewski, Radek Łukasiewicz, Jacek Kita, Bartosz Młynarski, Kinga Kosik-Burzyńska, Katarzyna Kołeczek, Weronika Nockowska, Zosia Zborowska, Mateusz Lewandowski, Grzegorz Kwiecień, Michał Meyer, a także zespół Wszystko Będzie Dobrze.

 

☞ Bilety: 35/25 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie w dni grania spektakli od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)