fbpx
Biznes

WALENTYNKOWA Tania rewia pt.: „To nie ty, to ja”

To nie ty, to ja, zostańmy przyjaciółmi, zasługujesz na kogoś lepszego”… W życiu osobistym, a już zwłaszcza w Walentynki, rzeczywistość zakłada na nas bolesne pułapki z kłamstw i kłamstewek lukrujących miłosny zakalec. Sekcja aktorsko-autorska Klubu Komediowego zaprasza na variété ze Zbawiksa, zainspirowane smutnym rewersem Dnia św. Walentego, wytłoczonego łzą rozstań i zawodów sercowych.

 

Tania rewia pt.: „To nie ty, to ja” to wyjątkowa edycja naszego dwutygodnika scenicznego traktujący o białych kłamstwach i codziennej frustracji. W programie: walentynkowe rebusy, lifestyle’owe lovesongi i wstrząsające dramaty egzystencjalne czasów e-miłości. Jeśli to mroczne czwartkowe święto wprawia Cię w stan przygnębienia – zejdź głębiej i wstąp do podziemnego wodewilu!

 

Najlepsi z najlepszych aktorów, autorów i muzyków związanych z Klubem połączą siły z zaproszonymi gośćmi, aby co dwa tygodnie wystawiać Wam trochę tego, co najlepsze, i trochę innego, którego jeszcze nikt nie próbował. Coachka po przejściach, Litota, czyli literat na chłodno, Żona Profesorów – postaci znane publiczności z naszych spektakli dadzą komentarz do zupełnie nowych tematów. Poznamy również bohaterów debiutujących na naszej scenie, jak: Fachfitter, który pomoże obniżyć aspiracje, Piłkarz Ontologii Bytom czy Para w związku na odległość. Listę gości potwierdzimy w ostatniej chwili.

 

Tania rewia  to spektakl bombonierka, w którym – wzorem Forresta Gumpa – możesz za każdym razem wylosować czekoladkę innego scenicznego nonsensu! Ile bowiem razy nie obejrzycie naszej rewii, tyle razy przywita was naręcze premier i niespodzianek. A wszystko to podlane zostanie sosem zmęczenia życiem i rozczarowania. Jednak nie traćcie nadziei! To nie Wy, to my!

 

Zapraszamy!

 

Prowadzenie: Michał Sufin.

 

Wraz z nim za słowa, gesty i dźwięki współodpowiadają w różnym zakresie m.in: Błażej Staryszak, Przemek Nowakowski, Tomasz Wiśniewski, Rafał Bryndal, Marcin Orliński, Jacek Wasilewski, Andrzej Jakub Leśniewski, Radek Łukasiewicz, Jacek Kita, Bartosz Młynarski, Kinga Kosik-Burzyńska, Katarzyna Kołeczek, Weronika Nockowska, Zosia Zborowska, Mateusz Lewandowski, Grzegorz Kwiecień, Michał Meyer, a także zespół Wszystko Będzie Dobrze.

 

☞ Bilety: 35/25 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie w dni grania spektakli od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)