fbpx
Biznes

Sufin/Młynarski prezentują: Zabójcza broń

Niedobrany duet gliniarzy. Szalone pościgi na improwizowanej autostradzie bzdury. Jaki żart powiedzieć tuż przed wybuchem bomby? Kim jest zły charakter Doktor Szwarz? Czy Mike uwiedzie policjantkę Emmę i w końcu zapomni o stracie żony, która odeszła z jego ekspartnerem z drogówki, zabierając psa, dzieci? Czy mimo to rozwiąże sprawę, w którą jest wmieszana chińska mafia? Kim jest w ogóle Mike? Kto się wcieli w Mela Gibsona, a kto w Danny’ego Glovera? Jedno jest pewne. Razem tworzą zabójczą broń, rocznikowo przybędą prosto z lat 80. na policyjnej syrenie głupoty i improakcji. Freeze!! (Zamróź się!!)

 

Duet Sufin/Młynarski zaprasza na swoją improwizowaną wersję „Zabójczej broni”, czyli zagramy buddy-cop improv.

 

 

Michał Sufin i Bartosz Młynarski. Improwizują od ponad 10 lat, występują w wielu projektach improwizowanych, m.in. jako członkowie teatru improwizowanego Klancyk!. Improwizacji uczyli się w amerykańskich teatrach IO, Second City, Annoyance Theatre. Koło zamachowe, a właściwie dwa koła, Klubu Komediowego w Warszawie.

 

Bilety: 30/20  zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: