fbpx
Biznes

Sufin/Młynarski prezentują: Pewnego razu w...

Bartek Młynarski i Michał Sufin zapraszają na spektakl, w którym będą sami na scenie, nie wezmą od nikogo inspiracji i do tego zagrają kilka postaci na raz.

 

Dwuosobowy spektakl fabularny. W całości improwizowany. Niespełna godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje. Tworzą spektakl usytuowany między nieśpiesznym filmem, abstrakcyjną komedią i skupionymi scenami teatralnymi.

 

Niekiedy kończą na dusznej amerykańskiej prowincji, w warszawskiej kawalerce podczas spotkania wigilijnego dwóch skłóconych braci, czy w statku kosmicznym wyjętym z parodii amerykańskiej space opery. Ważne, że wchodząc na scenę nigdy nie wiedzą, dokąd ona poprowadzi i że całość stworzy jeden spójny świat. Ale czy będzie to pięćdziesięciominutowy monodram składający sie z jednej sceny i dwóch bohaterów czy montaż z kilkunastoosobową obsadą odgrywaną przez jednego i drugiego, bohater po bohaterze niekiedy na zmianę  to pozostaje zagadkę każdego wieczoru z osobna.

 

Michał Sufin i Bartosz Młynarski. Improwizacji uczyli się w amerykańskich teatrach IO, Second City, Annoyance Theatre. Na scenie są od ponad 10 lat, będąc członkami Teatru Improwizowanego Klancyk!. Tworzą Klub Komediowy w Warszawie, gdzie również występują w wielu projektach improwizowanych.

 

☞ Scena przy Prochowni Żoliborz (Park im. Stefana Żeromskiego).

 

Wstęp wolny.