fbpx
Biznes

Sufin/Młynarski prezentują: Barwy ochronne w...

W czasie letniego obozu językowego dochodzi do konfrontacji dwóch osobowości: cynicznego docenta Szelestowskiego i młodego idealisty, magistra Kruszyńskiego… Nie, nie jest to zapis fabuł jednego z naszych poprzednich zagrań. Tak przedstawia się podwalina fabularna klasycznego filmu Krzysztofa Zanussiego.


Duet Sufin/Młynarski, rozglądając się po problemach naszych czasów, uznał, że czas wrócić do tematu skorodowanych moralnie instytucji. Jednak Państwo musicie zdecydować, w jakim środowisku zawodowym lub w której  instytucji zakulisowe rozgrywki, koterie i konszachty zastępują uczciwą pracę i blokują możliwość kariery pracowitym jednostkom?

 

Napiszcie na fanpage’u Sufin/Młynarski, gdzie rozgrywać się powinno „impro moralnego niepokoju”..

 

Michał Sufin i Bartosz Młynarski. Improwizują od ponad 10 lat, występują w wielu projektach improwizowanych, m.in. jako członkowie teatru improwizowanego Klancyk!. Improwizacji uczyli się w amerykańskich teatrach IO, Second City, Annoyance Theatre.  Koło zamachowe, a właściwie dwa koła, Klubu Komediowego w Warszawie.

 

Bilety: 25/15  zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: