fbpx
Biznes

Klub Komediowy w Koneserze: Sufin/Młynarski prezentują: Pewnego razu w...

Bartek Młynarski i Michał Sufin zapraszają na spektakl, w którym będą sami na scenie, nie wezmą od nikogo inspiracji i do tego zagrają kilka postaci na raz.

 

 

„Sufin/Młynarski prezentują” to w całości improwizowany dwuosobowy spektakl fabularny. Blisko godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje. Tworzą spektakl usytuowany między nieśpiesznym filmem, abstrakcyjną komedią i skupionymi scenami teatralnymi.

 

Czy skończą na dusznej amerykańskiej prowincji, w warszawskiej kawalerce podczas spotkania wigilijnego dwóch skłóconych braci, czy w statku kosmicznym wyjętym z parodii amerykańskiej space opery? Czy będzie to monodram składający się z jednej sceny i dwóch bohaterów, czy montaż z kilkunastoosobową obsadą odgrywaną przez jednego i drugiego, bohater po bohaterze, niekiedy na zmianę?

 

Michał Sufin i Bartosz Młynarski. Improwizują od ponad 10 lat, jedni z założycieli teatru improwizowanego Klancyk!. Koło zamachowe, a właściwie dwa koła, Klubu Komediowego w Warszawie.

 

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Scena w KONESERZE.