fbpx
Biznes

Sufin/Młynarski: Browary w siatkach – czyli impro na schodkach | OTWARCIE BARKI

Niezaprzeczalnie zaczął się sezon na bulwarach. Przystanek: monopolowy albo najbliższa stacja benzynowa. Cztery Żubry, chipsy paprykowe i mentolowe, grube, poproszę. Zapakować. (Klasyka.) I jesteśmy gotowi, można iść nad Wisełkę, klapnąć na schodkach, i pochillować. Miło jest, elegancko, a to dopiero początek weekendu…

„Sufin/Młynarski prezentują: Browary w siatkach – czyli impro na schodkach” to w całości improwizowany dwuosobowy spektakl fabularny. Blisko godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje. Tworzą spektakl usytuowany między nieśpiesznym filmem, abstrakcyjną komedią i skupionymi scenami teatralnymi.

Spektakl odbędzie się na dolnym, klimatyzowanym pokładzie nowo otwartej barki WISŁAWA. Cumujemy na wysokości wyjścia z metra Centrum Nauki Kopernik, tuż przy Placu Zabaw. Na barce działa bar, także browar (może nie koniecznie w siatce, ale) będzie!

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: