fbpx
Biznes

Stand-up Polska prezentuje: W. Fiedorczuk – Sprawozdanie z działalności komediowej 2010-2018

Wojciech Fiedorczuk działa na scenie komediowej ileś tam lat. Zdobył wiele wyróżnień na jakichś festiwalach, uczestniczył w jakichś programach telewizyjnych, radiowych i życiowych. Przypadł do gustu swoistej grupy odbiorców, niekoniecznie zorientowanej na cel i szybko nawiązującej kontakty, ale czujnej, z wyjątkową refleksją na temat rzeczywistości. Warto to podsumować, zbilansować. Gdyby ktoś chciał podjąć identyczne wyzwanie artystyczne i dokonywać identycznych wyborów będzie miał świetny przykład jak to zrobić; albo nie.

Zaprezentowane zostaną Państwu dane statystyczne, artystyczne oraz emocjonalne, które będą osnową dla komediowej fabuły wydarzenia. Możliwe, że przyjdą goście, będą gry i zabawy, filmy, żywy stand-up, pytania i odpowiedzi. Występ rzetelnie przedstawi zależność między alternatywną komedią a kredytem mieszkaniowym we franku szwajcarskim i optymalizacją żartów pod kątem wysokości rat. W pewnym momencie padną słowa „niedoczynność tarczycy” oraz wyszukane słowa powszechnie uważane za obelżywe. Do końca nie wiadomo co się wydarzy, na wszelki wypadek warto przyjść w jakiś sposób przygotowanym. Występ ma być ciekawy, optymistyczny, z elementami humorystycznymi. Jak nie będzie, no to trudno.


Wojtek Fiedorczuk. Ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej, kabaretu Mumio i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie i dziwnie. Jego występy przesiąknięte są zabawami językowymi, abstrakcyjnym humorem i serdecznym podejściem do publiczności.

 

☞ Bilety: 30 zł

 

Bilety na spektakl można kupić: