fbpx
Biznes

[SOLD OUT] Stand-up Polska prezentuje: Antek Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk

Antoni Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk żegnają się ze swoimi programami. Jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć na żywo ich aktualnych programów, to ostatnia szansa w Klubie Komediowym.

 

Wystąpią:

 

Antoni Syrek-Dąbrowski „NORMA”

Próbuję być lepszym człowiekiem, próbuję wstawać rano, próbuję jeść zdrowo… Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem wymaga wysiłku, a ja nie lubię wysiłku. Więc mój wniosek jest taki: jak byłeś dobrym człowiekiem, to bardzo prawdopodobne, że dalej w życiu będziesz dobry człowiekiem, a jeśli byłeś leniwym dziadem, to mamy dużo wspólnego. Ze wstydem zapraszam na występ.

 

Maciek Adamczyk „NALEŻYTA STARANNOŚĆ” 

Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem zajmuje się od 2009 roku. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż – mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach ze stoickim spokojem szuka absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego. Wyciąga je na światło dzienne, ale jednocześnie serwuje im kubek dobrego kakao. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych, domowej kuchni oraz samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka. W toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka, z którym warto usiąść pod liściem a odpocząć sobie. Komedia Maćka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

 

 

Wydarzenie będzie rejestrowane.

Wieczór dla osób dorosłych.

 

Bilety: 35 zł/45 zł (w dniu wydarzenia, o ile będą dostępne)

Wejście od godziny 18:10

 

Bilety na spektakl można kupić: