fbpx
Biznes

Sprawa dla reportera – komediowy program interwencyjny | PREMIERA

Zapraszamy na autorski, komediowy spektakl interwencyjny.  Naszym celem jest (nierzadko nieuzasadniona) interwencja w sprawach mało istotnych, acz nęcących, szturm na prywatność ludzi, którzy mają coś do ukrycia, i znalezienie niemożliwych do zastosowania rozwiązań. Nasi reporterzy ruszą w teren (gdzie być może sami znajdą się w trudnej sytuacji życiowej), bohaterowie programu ujawnią wstrząsające „fakty autentyczne” (niekoniecznie z własnego życia), a zgromadzeni w studiu eksperci wypowiedzą się o poruszanych tematach, bez względu na to, czy mają do tego kwalifikacje i wiedzę.

Nie rozwiążemy waszych problemów prawnych, administracyjnych ani intymnych (takie rzeczy – tylko u Elżbiety Jaworowicz). Za to postaramy się was rozbawić i wzruszyć. Oczywiście za pieniądze. 

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.