fbpx
Biznes

„Spójrz mi w oczy i powiedz to jeszcze raz” – spektakl improwizowany | NOWOŚĆ

Frymuśna inwektywa, wycyzelowany przytyk czy perwersyjna impertynencja – wypowiedziane raz mają sporą siłę rażenia. Ale gdy powtórzone, i to powtórzone prosto w twarz – znienawidzonego kolegi z biura, przemądrzałej matki ze szkolnej rady rodziców, a nawet kąśliwej kasjerki z osiedlowego dyskontu – to dopiero ciężka artyleria! Gorzej, gdy po usłyszeniu zdania „Spójrz mi w oczy i powiedz to jeszcze raz”, zabraknie nam odwagi i iskra naszego animuszu spali na panewce uszczypliwości, zostawiając nas w pełnej wstydu i zażenowania ciszy… 

Zapraszamy na spektakl improwizowany, inspirowany aroganckimi uwagami i dotkliwymi wyznaniami, które, gdy padną, diametralnie odmieniają relację rozmawiających ze sobą osób. Zdaniami, które nie mogłyby być obiecującym początkiem znajomości, ani jej łagodnym końcem. 

Tego wieczoru zagra duet w osobliwym składzie osobowym: Karolina Norkiewicz i Michał Sufin.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.