fbpx
Biznes

Speed dating improwizowany DLA OSÓB Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Kto z nas nie marzył, by umawiać się z lekarzem, prawniczką, architektką czy dyrygentem? Tytuł magistra + potrafi rozpalić niejedno serce i wyobraźnię! Bo czyż nie idą za tym pasja, pieniądze i prestiż? Postanowiliśmy więc zrobić specjalną edycję speed datingu improwizowanego – dla ludzi z wyższym wykształceniem, do czego zainspirowało nas osobiste doświadczenie jednej z aktorek Klubu Komediowego. A ponieważ ten, na który zapisała się nasza koleżanka, nie odbył się z powodu braku chętnych, tym bardziej apelujemy, abyście przyszli, no i powiedzieli znajomym, których lubicie! Ostrzeżcie ich tylko, że na wejściu – poza biletami – możemy wyrywkowo pytać o tytuł pracy magisterskiej!

Bilety: 55 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.