fbpx
Biznes

Speed dating improwizowany: podryw nad Wisłą [OTWIERAMY BARKĘ „WISŁAWA”]

Sezon nadwiślański uznajemy za oficjalnie rozpoczęty! Lato minie jednak szybciej, niż myślisz, a szanse na wakacyjny romans odejdą wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego przez elektrociepłownię Siekierki. I znów zostaniesz sam.

Nie chcesz umrzeć w samotności? Ostatnia deska ratunku dla tych, którzy za szczyt flirtu uważają:

  • poczęstowanie kogoś na schodkach na bulwarach nad Wisłą darmową Warką (przyniesioną z domu w plastikowej siatce)
  • zagadanie chłopaka/dziewczyny marzeń napotkanych w kolejne przy foodtracku z chaczapuri o to, gdzie jest najbliższy toi-toi
  • ewentualnie: zaproponowanie mu/jej ostrej przejażdżki na trzeciej przerzutce, bez błotników, za to na tandemie wypożyczonym z Veturillo (i może wybrać, czy woli siedzieć z przodu, czy z tyłu)…
  • Przyjdź na specjalną edycję improwizowanego speed datingu: tutorial letniego podrywu! Anna Iwanek, Karolina Norkiewicz, Hubert Skrzyński i Mateusz Lewandowski, z gościnnym udziałem Michała Sufina, zaimprowizują pierwsze randki i to, jakie konsekwencje mogą z nich wyniknąć. Wydarzenie inauguruje nasz letni repertuar na barce WISŁAWA! Tak, to nie żart – gramy na Wiśle!

    ☞ Bilety: 35/25 zł

    BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

    Bilety na spektakl można kupić: