fbpx
Biznes

Sobota wieczór inspirowana Centrum IKEA dla Firm

Przy stole spotyka się sześć osób. Na początku nie wiemy nic i szukamy odpowiedzi na pytania. Kim są dla siebie? Czy są to starzy znajomi? Czy jest to kolacja na zjeździe rodzinnym? A może grupa znajomych, która spotyka się po długiej przerwie? A może to śniadanie w wielopokoleniowej rodzinie? Czy zobaczymy ich siedzących wokół dużego, rodzinnego stołu INGATORP, a może intymnie stłoczonych przy stoliku DAGLYSA – będzie dodatkowym zaskoczeniem i inspiracją przygotowaną przez Centrum IKEA dla Firm.

 

Spektakl jest improwizowany, wszystko odkrywamy wraz z rozwojem akcji relacje między sobą, jakie mamy zawody, co nas łączy, wzajemne tajemnice i sekrety.

 

Sobota wieczór to projekt improwizatorów z grup Hurt Luster i Klancyk, którzy postanowili stworzyć autorski improwizowany spektakl teatralny. Grają na deskach Klubu Komediowego, ale też zostali zaproszeni i wystąpili w Teatrze Powszechnym w ramach „Szczurów” Mai Kleczewskiej. Razem z Centrum IKEA dla Firm zapraszamy do odkrywania na żywo fabuły spektaklu i postaci.

 

Wstęp wolny.

Scena na Placu Zabaw nad Wisłą.

 

Centrum IKEA dla Firm to miejsce w środku Warszawy, które stworzyliśmy, aby wspierać przedsiębiorców. Możesz tu zasięgnąć porad dotyczących wyposażenia i umeblowania biura czy lokalu usługowego, złożyć zamówienie na wybrane meble i dodatki, a także skorzystać z naszej przestrzeni do pracy oraz sali konferencyjnej.