fbpx
Biznes

Sassy but classy – impro bitches | NOWOŚĆ

Zuchwałe, impertynenckie, szykowne – takie chciałyby być. Umieć trzasnąć drzwiami taksówki w odpowiedzi na chamskie zachowanie kierowcy, uciąć dyskusję z krnąbrnym kelnerem za pomocą magicznej frazy „I want to speak to your manager”, mieć cięty komentarz na rodzinne docinki na temat stanu cywilnego. Tymczasem dają taksówkarzowi 5 gwiazdek w aplikacji, jedzą letnie, niedogotowane ragù, za które najpewniej zostawią napiwek, i przepraszająco milczą pod wścibskim pręgierzem imieninowych pytań ciotek i wujków. Do czasu… 

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany, którego bohaterki przebudzą w sobie swoją wewnętrzną „impro bitch”! Tym razem w sytuacjach, w których przysłowiowa riposta zazwyczaj przychodzi na myśl dopiero „za drzwiami”, nie zabraknie im (hybrydowego) pazura pewności siebie! Uległość i kurtuazja ustąpią zadziorności i bojowemu nastawieniu – oczywiście z klasą i w wielkim stylu. Pamiętajcie: „always sassy – never trashy”.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.