fbpx
Biznes

Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany powred by Kinley

Wraz z wkroczeniem w tzw. dorosłe życie, każdy młody człowiek prędzej czy później konfrontuje się z wyzwaniem, jakim jest znalezienie pracy. Doświadczenie pierwszej rozmowy rekrutacyjnej może znacząco zaważyć na dalszym życiu zawodowym. Do tego dochodzą oczekiwania rodziny, talent, wyniki naukowe. Niebagatelną rolę pełni też – co tu kryć – przypadek.

Załóżmy jednak, że się udało. Rekruter dopuścił Cię do etapu assessment centre, który otworzył bramę do pierwszego kręgu Mordoru: płatny, trzymiesięczny okres próbny. Wydawać by się mogło, że pasmo sukcesów będzie trwać nieprzerwanie, bez reszty poświęcasz się obowiązkom, realizujesz się w niemal każdym dziale (od HR po IT)… aż w pewnym momencie uświadamiasz sobie, że 1500 zł brutto miesięcznie to wcale nie tak wiele…

Klub Komediowy – powered by Kinley – zaprasza na spektakl improwizowany, w odtworzymy realia najgorszych, najtrudniejszych i najbardziej zaskakujących rozmów kwalifikacyjnych, a także konsekwencji zatrudnienia. Spektakl będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci. Razem skonstruujemy komediowy tutorial, po obejrzeniu którego nie będzie Wam straszna żadna rozmowa o pracę.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

50 pierwszych osób, które podadzą przy barze hasło: Kinley. Smak do którego dorastasz, otrzyma butelkę napoju. Gratis. Za friko. W prezencie.