fbpx
Biznes

Rozmowa o pracę: romans informatyka | EDYCJA SPECJALNA

Każdy, kto pracował w korpo, wie, z kim w firmie należy mieć nienaganne stosunki: z działem płac, z ekipą sprzątającą, a przede wszystkim – z supportem IT. Skasowana niechcący prezentacja z podsumowaniem kwartalnym, zalana klawiatura, 500 server error – dzwoń do informatyka! Nie mija pięć minut, i naprawione. Co więcej, naprawione zdalnie. I tak od awarii do awarii. Ale czy wiesz, co robi dział IT pomiędzy? A co – po godzinach pracy?

Zapraszamy na specjalną edycję „Rozmowy o pracę” – komediowego spektaklu improwizowanego, w którym odtwarzamy realia najgorszych, najtrudniejszych i najbardziej zaskakujących rozmów kwalifikacyjnych. Tym razem w pełni poświęcimy się informatykom, najbardziej tajemniczym i najlepiej opłacanym osobom na rynku pracy!  Podejrzymy pracowników IT w ich naturalnym środowisku, zatrudnimy w nietypowej branży, a przede wszystkim zapytamy o relacje: zarówno te miłosne, jak i te z serwerem… Może dowiemy się, co tak naprawdę skrywa nie tylko kanciapa, lecz także serce informatyka.

Bilety: 60 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.