fbpx
Biznes

Rozmowa o pracę – korpośledzik

Biurowy komitet do planowania imprez firmowych ma w grudniu nie lada wyzwanie: ŚLEDZIK KORPORACYJNY.

To do list:
wymyślić sposób na przemycenie alkoholu – zarówno do sali konferencyjnej, jak i na fakturze za zakupy (makowiec nasączony wódką?)
tak przeprowadzić mikołajkowe losowanie karteczek z imionami, by Andrzej z IT trafił sam na siebie
ominąć doroczny punkt programu, w którym wszyscy pracownicy muszą po kolei usiąść szefowi na kolanach i wyznać, jak wysoki bonus świąteczny chcieliby dostać
odnośnie karaoke – ustalić, za którym wykonaniem piosenki „Last Christmas”, należy odebrać pani Jadzi z HR-ów mikrofon.

Wszystkich, którzy mają pracę (a w związku z tym przeżywają horror imprez firmowych), i tych, co (już?) jej nie mają, zapraszamy na świąteczną, limitowaną edycję Rozmowy o pracę – spektaklu, w którym odtwarzamy realia najgorszych, najtrudniejszych i najbardziej zaskakujących rozmów kwalifikacyjnych. Spektakl będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci. Po tym wieczorze nie będzie Ci straszna żadna rozmowa o pracę ani żaden formowy śledzik!

Bilety: 40/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.