fbpx
Biznes

Późno w nocy z Arkiem Show | NOWOŚĆ

„Nie znam gościa” – Kuba Wojewódzki

Stało się. Arek Guzioł opuszcza swoją piwnicę biura rachunkowego i wyrusza na podbój sceny Klubu Komediowego. Arek postanowił zostać hostem swojego autorskiego programu w formule late night show, jednak dostosowawszy go do polskich realiów, wyszło mu: „Późno w nocy z Arkiem”.

Premierowy program będzie się składał z licznych segmentów tematycznych. Będą wywiady z gwiazdami dużego formatu ze świata filmu, teatru, literatury. Nie chcemy dużo zdradzać, ale (dla podpowiedzi) jedna z gwiazd ma teatr, który się nazywa tak jak zespół piłkarski z Warszawy.

Oprócz tego będą również m.in. program militarny, poradnik „Jak prowadzić firmę”, a nawet rozmowy o przyszłości z czeskim robotem. Będą skecze, wywiady, wróżby, show magiczne, a nawet rapowana historia polskiego rapu.

Arka odwiedzą postaci z jego serialu, pojawi się księgowa Beata z synem, szef Andrzej, Barbara i wiele innych.

Arek Guzioł często powtarza: „Nie znam ludzi” – i ten program będzie świetną okazją, żeby w końcu mógł ich poznać. Czy Arek osiągnie medialny rozgłos tym programem? Czy wypłynie na szerokie wody showbizu? Przyjdźcie i przekonajcie się sami.

Napiszą, wystąpią i zagrają: Bartek Młynarski, Jan Purc, Kinga Kosik-Burzyńska.

Bilety: 30 zł

Bilety na spektakl można kupić: