fbpx
Biznes

Zespół niespokojnych nóg, czyli Komediowy Klub Sportowy | NOWOŚĆ

niedziela, 26.09
19:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

Niektórzy mawiają, że sport to zdrowie. Inni przekonują, że śmiech to zdrowie. A co, gdyby połączyć te dwie sentencje w jeden spektakl? Czy wynik takiego eksperymentu będzie spektakularny? W tym formacie skrzyżujemy dla was show telewizyjne, sceny impro, program sportowy, krótkie gry improwizowane, studio piłkarskie, a także dubbingi – aby zarówno zainteresowani sportem, jak i ci, dla których mógłby nie istnieć, znaleźli dla siebie coś ciekawego.

Będzie o sporcie, ale przede wszystkim o życiu. Możecie spodziewać się między innymi:

Bilety: 30 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.