fbpx
Biznes

Piekło aktora

czwartek, 21.10
21:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Jeden z najgorszych snów trapiących aktorów to ocknąć się nagle na środku sceny, nie wiedząc, co jest grane, kim się jest, co ma się powiedzieć, co to za sztuka i co to w ogóle za teatr. Koszmar! I na tym właśnie będzie spektakl „Piekło aktora”.

Zaproszony aktor albo aktorka odegra przygotowany przez siebie tekst, wcielają się w konkretnego bohatera/bohaterkę, natomiast wszystko inne zostaje wycięte: partnerzy sceniczni, scenografia, dialogi. W to miejsce wstępuję Piotr Sikora, warszawski komik i improwizator, którego zadaniem będzie jakoś odnaleźć się w tym szaleństwie, wymyślić na poczekaniu swoje kwestie, odkryć swojego bohatera, zrobić wszystko, żeby spektakl trwał dalej i miał jakikolwiek sens. Jest to zadanie wymagające zarówno dla zawodowego aktora, którego nieustannie myli improwizacja, odpowiedzi i reakcje partnera, których nie ma w tekście. Z kolei improwizator musi ogarnąć całe to piekło tak, żeby widz miał wrażenie, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zapraszamy do najweselszego z piekieł: Piekła aktora. Będzie śmiesznie, niespodziewanie i sensownie bez sensu.

Gościem będzie Katarzyna Kołeczek.

Bilety: 25 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.