fbpx
Biznes

Pani Hrabino, czy uprzątnąć ciało? – improwizowane grzechy wyższych sfer | NOWOŚĆ

Poznajcie świat wyższych sfer, gdzie gorsety dam skrywają tyle samo tajemnic, ile sekretów tają uszy służących. Świat wystawnych kolacji, podczas których serwuje się na porcelanowych półmiskach towarzyskie animozje i obyczajowe ekscesy; strojnych bali przyozdobionych w krynoliny i muślin; podróży pociągiem pierwszej klasy do uzdrowiska w Baden-Baden, Vichy czy Bath. Świat romansów epistolarnych, pojedynków o honor i intryg snutych przez pokojówki i kamerdynerów. A w środku tego wszystkiego leży trup – na podjeździe, w (nieswojej) komnacie albo w gabinecie! A jak jest trup z wyższych sfer, to zazwyczaj jest i testament… 

Tego wieczoru w duecie zagrają: Kinga Kosik-Burzyńska i Michał Sufin, którzy zabiorą was w improwizowaną przejażdżkę kolaską wyobraźni! Zagrają spektakl komediowy, inspirowany grzeszkami arystokracji.

 

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.