fbpx
Biznes

Oglądałem, takie se – improrecenzje najnowszych seriali | NOWOŚĆ

Klub Komediowy zalogował się za friko na profil znajomych na Netflixie, po czym wziął darmowy dostęp na miesiąc w HBO GO – tylko po to, żeby wyjrzeć na chwilę z piwnicy przy placu Zbawiciela i powiedzieć z dumą: „Było bindżowane”.  

Jako grupka odklejonych od rzeczywistości komików, hołdując przewrotnej zasadzie „nie znam się a wypowiem”, postanowiliśmy dać swój autorski komentarz i dopisek do nowości w świecie serialowym. Tego wieczoru:

Podczas spektaklu pojawią się różne postaci, ze świata serialowych nowości. Drudzy reżyserzy, matka aktora i student drugiego roku filozofii, który napisał scenariusz serialu, ale go oszukano. Poznamy też brakujące sceny z ostatnich premier, postaramy się zainscenizować na nowo cliffhangery, a niektórym pozycjom damy łatkę #niepolecanko. 

Nieodzowna w spektaklach impro publiczność pomoże nam dokonać wyboru, za które serialowe tytuły się zabierzemy. Czekamy na Wasze propozycje także na naszym profilu FB/KlubKomediowy!

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.