fbpx
Biznes

Od poniedziałku idę na siłownię – impro o ludziach prawie fit

Od jutra/poniedziałku/przyszłego miesiąca idę na siłownię! Każdy 30-latek podejmował, właśnie podejmuje lub w końcu podejmie tę godną podziwu, aczkolwiek donkiszotowską walkę o swoje ciało – takie, jakim je pamiętasz z czasów, gdy miało się tak o 10 mniej –lat i kilogramów, a do tego żrący metabolizm, więcej kolagenu niż rozumu i czoło, które dotykało kolan przy skłonie. Tylko, czy warto?…

Oto nasze autorskie za i przeciw chodzenia na siłownię:

PRZECIW
– Po tygodniu zaczynasz obsesyjnie zwracać uwagę na to co jesz – pod kątem zapachu wydzielanego potu.
– Po miesiącu przyłapujesz się na tym, że kupujesz izotonik pod kolor twojej maty do ćwiczeń.
– Do tego kumpel, który dopisał cię do Multisporta jako osobę towarzyszącą, zaczyna cię traktować jako towarzysza życia.

ZA
– Po treningu możesz z czystym sumieniem iść sobie na piwko.

Zapraszamy na improwizowany spektakl inspirowany kolejnymi próbami bycia fit, odżywkami białkowymi, robieniem rzeźby i treningiem personalnym!

wstęp wolny

scena: Plac Zabaw nad Wisłą

W razie niekorzystnych warunków pogodowych spektakl może zostać odwołany. Jakkolwiek nie ma czegoś takiego jak zła pogoda – jest tylko nieodpowiednie stężenie alkoholu we krwi. Śledźcie prognozy na fanapage’ach Klubu Komediowego i Placu Zabaw.

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU 

1. Liczba osób na widowni jest ograniczona liczbą miejsc siedzących. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów, i o nieprzestawianie siedzeń.
2. Podczas spektaklu rekomendujemy widzom zakrywanie ust i nosa. W związku z tym przypominamy o wzięciu ze sobą maseczki.
3. Uczestnicznie w spektaklu jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie przebywa na kwarantannie, ani że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.