fbpx
Biznes

Od poniedziałku idę na siłownię – impro o ludziach prawie fit

Od jutra/poniedziałku/przyszłego miesiąca idę na siłownię! Każdy 30-latek podejmował, właśnie podejmuje lub w końcu podejmie tę godną podziwu, aczkolwiek donkiszotowską walkę o swoje ciało – takie, jakim je pamiętasz z czasów, gdy miało się tak o 10 mniej –lat i kilogramów, a do tego żrący metabolizm, więcej kolagenu niż rozumu i czoło, które dotykało kolan przy skłonie. Tylko, czy warto?…

Oto nasze autorskie za i przeciw chodzenia na siłownię:

PRZECIW
– Po tygodniu zaczynasz obsesyjnie zwracać uwagę na to co jesz – pod kątem zapachu wydzielanego potu.
– Po miesiącu przyłapujesz się na tym, że kupujesz izotonik pod kolor twojej maty do ćwiczeń.
– Do tego kumpel, który dopisał cię do Multisporta jako osobę towarzyszącą, zaczyna cię traktować jako towarzysza życia.

ZA
– Po treningu możesz z czystym sumieniem iść sobie na piwko.

Zapraszamy na improwizowany spektakl inspirowany kolejnymi próbami bycia fit, odżywkami białkowymi, robieniem rzeźby i treningiem personalnym!

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.