fbpx
Biznes

Najszybciej złamane postanowienia noworoczne – wieczór rozczarowań sobą samym

  1. Zacząć ćwiczyć (oczywiście dla zdrowia, nie żeby schudnąć…)
  2. Zacząć podróżować (nawet nie musi być za granicę)
  3. Kupić nowego iPhone’a (którym zrobię zdjęcia z podróży, na których wszystko będzie wyglądało tak pięknie…)
  4. Zacząć oszczędzać (na podróże i na nowego iPhone’a)
  5. Założyć Tindera (i poznać miłość życia)
  6. Odinstalować Tindera (i owszem – puknąć się, ale w głowę. Miłość na Tinderze??!!)
  7. Nie przejmować się opinią innych
  8. Pójść w końcu na terapię (bo jednak przejmuję się opiniami innych)
  9. Nie pić (albo chociaż pić mniej. Testowo, by udowodnić swojemu terapeucie, że nie mam problemów z alkoholem i totalnie kontroluję swoje życie)
  10. Rzucić palenie (skoro tak opornie idzie z rzucaniem alkoholu)

Klasyczna lista postanowień noworocznych. Jeśli myślicie, że pod koniec 2022 roku będziecie w innym miejscu niż dokładnie rok temu – mylicie się. Klub Komediowy jednak nie ocenia, Klub Komediowy akceptuje Was z całym dobrodziejstwem inwentarza: słabą wolą, skłonnością do ulegania pokusom, kolanami obitymi od moralnych upadków i wiarą w moc pozytywnego myślenia. Przyjdźcie do Klubu Komediowego i podzielcie się z nami swoją listą postanowień na 2022 i wszelkimi odstępstwami od programu „Nowa/-y lepsza/-y JA”. Zainspirowani, zagramy o tym spektakl improwizowany, po którym – mamy nadzieję – będzie nam wszystkim jakoś lepiej.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.