fbpx
Biznes

Najszybciej złamane postanowienia noworoczne – wieczór rozczarowań sobą samym

  1. Zacząć ćwiczyć (oczywiście dla zdrowia, nie żeby schudnąć…)
  2. Zacząć podróżować (najlepiej za granicę)
  3. Kupić nowego iPhone’a (którym zrobię zdjęcia z zagranicznych podróży, na których wszystko będzie wyglądało tak pięknie…)
  4. Zacząć oszczędzać (na podróże i na nowego iPhone’a)
  5. Założyć Tindera (i poznać miłość życia)
  6. Odinstalować Tindera (i owszem – puknąć się, ale w głowę. Miłość na Tinderze??!!)
  7. Nie przejmować się opinią innych
  8. Pójść w końcu na terapię (bo jednak przejmuję się opiniami innych)
  9. Nie pić (Albo chociaż pić mniej. Testowo, by udowodnić swojemu terapeucie, że nie mam problemów z alkoholem i totalnie kontroluję swoje życie)
  10. Rzucić palenie (skoro tak opornie idzie z rzucaniem alkoholu)

 

Klasyczna lista postanowień noworocznych. Jeśli myślicie, że pod koniec 2020 roku będziecie w innym miejscu niż dokładnie rok temu – mylicie się. Klub Komediowy jednak nie ocenia, Klub Komediowy akceptuje Was z całym dobrodziejstwem inwentarza: słabą wolą, skłonnością do ulegania pokusom, kolanami obitymi od moralnych upadków i wiarą w moc pozytywnego myślenia. Przyjdźcie do Klubu Komediowego i podzielcie się z nami swoją listą postanowień na 2020 i wszelkimi odstępstwami od programu „Nowa/-y lepsza/-y JA”. Zainspirowani, zagramy o tym spektakl improwizowany, po którym – mamy nadzieję – będzie nam wszystkim jakoś lepiej.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: