fbpx
Biznes

Najgorsza para

Cześć,
Zagramy dla Was spektakl o najgorszych związkach, nieudanych pierwszych randkach, kryzysach po 3 latach, 3 miesiącach albo 3 dniach. Nie zabraknie też nędznych podrywów w barze na stacji benzynowej i w kolejce po kartę warszawiaka. Nasz duet zrodził się podczas Klubu Depresyjnego i postanowiliśmy zagrać dla Was pełnowymiarowy spektakl.

Co nas interesuje?
Czemu On nie chce jechać ze mną na festiwal jogi tantrycznej ? Czemu Ona ciągle gra w Candy Crash Soda Saga a nie chce słuchać o moim wewnętrznym lęku ?

Naszą inspiracją będzie pewnie i życie, i prawda, ale również historie o waszych eks, co was (w nim/jej) denerwowało, czemu nie wyszło, no i co było zjebane.

Dlatego liczymy na Was w tej kwestii.
Wszystko będzie improwizowane na żywo i bez scenariusza.

Wystąpią:
Bartek Młynarski – improwizuje w grupach i projektach: Klancyk, Sobota Wieczór, Sufin/Młynarski, Bitwa na dubbingi. Pisze i występuje w skeczach Niektóre Długopisy Piszą Wolniej. Uczy w Szkole impro, na co dzień można go spotkać w cieniu, w kącie na fotelu w Klubie Komediowym.

Marta Iwaszkiewicz – improwizuje w grupach i projektach: Hurt Luster, Sobota Wieczór, Hulaj, Boisko. Pisze i występuje w skeczach Niektóre Długopisy Piszą Wolniej. Uczy w Szkole impro. Na co dzień mówi wszystkim dookoła, że musi napisać pracę magisterską.

Bilety: 15/10 zł