fbpx
Biznes

Halloweenowy wieczór krótkich gier muzycznych

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z krótkimi grami impro!

Wyjątkowy, bo Halloween i Wszystkich Świętych! Jest więc to okazja do rzucania nam skrajnie różnych inspiracji: od dyni po cmentarz. Jeszcze bardziej wyjątkowy, bo na pianinie będzie nam towarzyszyć Maja Lenar! Spodziewajcie się więc sporej dawki gier muzycznych.

Gry mają odgórne założenia, z którymi improwizatorzy będą musieli sobie poradzić. Czasami będą rozmawiać tylko pytaniami lub upychać w jednej scenie kilkanaście różnych emocji i gatunków filmowych. Czasem wplotą w sceny kwestie z kieszeni, czyli zdania wcześniej napisane przez publiczność, albo wyrecytują wiersze w nieistniejących językach.

Poza standardowymi grami czeka nas wiele gier muzycznych. Improwizatorzy będą musieli ułożyć barową piosenkę na zadany przez publiczność temat, zaimprowizować serię muzycznych hitów albo a vista kontynuować scenę, śpiewając. Wszystko na żywo, bez przygotowania, za to z akompaniamentem i inspirowane Halloween.

☞ Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)